HABERLER > 4 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 1  11.00 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR BALKAN SPOR 1 0
ATICILAR 1  13.00 1.KÜME CİHAN SPOR YNŞ.ESNAF DOĞAN S. 1 1
ATICILAR 1  15.00 SÜPER L. 1326 PINARBAŞI BURGAZ SPOR 1 0
ATICILAR 2 10.00 U 14 ELİT DEMİRTAŞ SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 1
ATICILAR 2 11.30 U 14 BAHAR SPOR YAVUZSELİM SPOR 2 3
ATICILAR 2 13.00 1.KÜME GÜLBAHÇE SPOR ÇEKİRGE SPOR 4 0
ATICILAR 2 15.00 1.KÜME ROMAN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 2 7
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFERSPOR ATAŞEHİR ÇAMOLUK 2 0
VATAN 13.30 U 14 NAMIKKEMAL SPOR ULUDAĞ SPOR 6 2
VATAN  15.00 U 14 VATAN SPOR SOĞUKKUYU SPOR 0 1
PANAYIR 15.30 U 14 ELMASBAHÇE SPOR FİDYEKIZIK SPOR 2 3
FETHİYE 10.00 U 14 BURSA YILDIZI SPOR BURSA UFUK SPOR 4 0
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU MURAT HÜDAVENDİGAR 7 1
FETHİYE 13.00 1.KÜME GEÇİT SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR 7 1
FETHİYE 15.00 SÜPER L. EMEK SPOR KURTULUŞ SPOR 1 2
HÜRRİYET 11.30 U 14 HÜRRİYET SPOR VAKIF SPOR 0 1
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME SOĞUKKUYU SPOR FİDYE KIZIK SPOR 4 0
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME HÜRRİYET SPOR AKPINAR İD.YURDU S. 3 0
BAĞLARBAŞI 10.00 U 14 BOSCH SPOR SAMANLI SPOR 8 0
BAĞLARBAŞI 11.30 U 14 HAMİTLER SPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ 6 1
BAĞLARBAŞI 13.00 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR İNG.DOĞAN SPOR 2 3
EMEK 13.30 U 14 YUNUSELİSPOR İVAZPAŞASPOR 1 7
EMEK 15.00 U 14  GEÇİT SPOR ALTINOK SPOR 1 2
DİKKALDIRIM 10.30 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK TUNA GENÇLİK  3 0
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT BURSA GÜVEN SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK 0 7
DİKKALDIRIM 13.30 U 14 BU.İNG.GENÇ YILDIZLAR YİĞİTLER SPOR 5 0
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME GÜNDOĞDU GENÇLİK K.BOYU NİLÜFER SPOR 4 2
SOĞANLI 09.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR YOL SPOR 9 0
SOĞANLI 11.00 1.KÜME BURSA DAĞ GÜCÜ PANAYIR SPOR 1 3
SOĞANLI 13.00 1.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ORHANELİ SPOR 1 4
SOĞANLI 15.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR İNG.İSAÖREN SPOR 4 0
ALTINOVA 13.00 1.KÜME K.ÇEŞME KANARYA S. TUNA GENÇLİK  4 0
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. 19 MAYIS GENÇLİK  MİMAR SİNAN 7 0
Ş.BAŞOL 11.30 U 14 DUAÇINARI SPOR MİLLET MH.SPOR 2 0
Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME AĞAKÖY SPOR ORG.YENİKÖY SPOR 0 2
Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN S. ORG.KERAMET SPOR 2 2
ARABAYATAĞI 11.30 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YENİKARAMAN SPOR 1 1
ARABAYATAĞI 13.00 İŞT. ENGELLİ BURSA YILDIRIM İESK MUĞLA ORTACA İESK 1 4
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR TİRİLYE SPOR 3 2
HACIVAT 13.30 U 14 KARAPINAR SPOR NİLÜFER ERDEMLİ AŞ. 1 6
HACIVAT 15.00 U 14 BATI TRAKYA SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 0 3
MUDANYA 14.00 BÖLGESEL LİG MUDANYASPOR ALTINOVA BLD.SPOR 0 0
KESTEL ALT 13.00 U 14 KESTEL BLD.SPOR İNG.GENÇLER GÜCÜ  1 1
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14 İNG.ORHANİYE SPOR İNG.OSMANİYE SPOR 7 0
İNG.KURTULUŞ 15.00 1.KÜME İNG.GENÇLERGÜCÜ OVAAKÇA SPOR 1 1
İNG.SANAYİ 11.30 U 14 ELİT İNG.KAFKAS SPOR İNG.GAZİPAŞA SPOR 1 1
İNG.SANAYİ 13.00 1.KÜME İNG.DOĞU GÜCÜ SPOR İZ.ÇİÇEKLİ SPOR 2 1
İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME İNG.AKHİSAR DEMİR HACIVAT SPOR 2 3
YENİCE 15.00 SÜPER L. YENİCE SPOIR GEMLİK SPOR 5 1
GEMLİK SUNİ 11.30 BAYANLAR GEMLİK ZEYTİNSPOR K.BOYU NİLÜFER SPOR 2 3
GEMLİK SUNİ 13.30 U 14 GEMLİK GENÇLER BİRL. ORTABAĞLAR SPOR 0 3
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR COMPONENTA SPOR 3 2
ORG.GÖL 13.00 1.KÜME ORG.HÜR SPOR HÜD.DİKKALDIRIM  2 1
ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ORHANGAZİ SPOR M.K.P.ÇELTİK SPOR 1 2
İZNİK 14.00 SÜPER L. İZNİK SPOR KELES GENÇLİK 1 2
HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR İNG.ALANYURT GENÇLİK 2 1
ALİ DURMAZ 15.00 U 14 BALKAN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 5 0
AKÇALAR 15.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR YAVUZSELİM SPOR 0 3
GÖRÜKLE 14.00 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR ÇİFTE HAVUZLAR SPOR 0 2
M.K.P.İLCE 13.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 5 4
M.K.P.İLCE 15.00 1.KÜME 1923 M.K.PAŞA SPOR İZ.ORHANİYE SPOR 5 0
ŞÜKRÜ ERDEM 13.00 U 14 M.K.P.ÇİMEN SPOR 1923 M.K.PAŞA SPOR 2 5
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ZAFER SPOR 1 0


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ