HABERLER > 10 VE 11 ARALIK FUTBOL PROGRAMI

10 ARALIK CUMARTESİ
ATICILAR 1  11.30 U 14  ORTABAĞLAR SPOR DUAÇINARI SPOR
ATICILAR 1  13.00 U 17 ELİT CİHAN SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
ATICILAR 1  15.00 U 17  NAMIKKEMAL SPOR KARTAL SPOR
ATICILAR 2 11.30 U 14  ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK GEÇİT SPOR
ATICILAR 2 13.00 U 17  ELMASBAHÇE SPOR CUMALIKIZIK SPOR
ATICILAR 2  15.00 U 17  ŞÜKRANİYE SPOR YUNUSELİ SPOR
VATAN 13.30 U 14  ULUDAĞ SPOR HÜRRİYET SPOR
VATAN 15.00 U 17  BEYAZIT SPOR G.YENİDOĞAN SPOR
ALTINOVA 13.30 U 14 ELİT TUNA GENÇLİK DEMİRTAŞ SPOR
ALTINOVA 15.00 U 17 ELİT İVAZPAŞA SPOR DEMİRTAŞ SPOR
DEMİRTAŞ 13.30 U 14  BURSA UFUK SPOR GEMLİK GENÇLER BİRLİĞİ
DEMİRTAŞ 15.00 U 17  TÜTÜN SPOR PANAYIR SPOR
FETHİYE 11.00 U 17  MENSUCAT SPOR EMEK SPOR
FETHİYE 13.00 U 17  İHSANİYE SPOR 19 MAYIS GEÇLİK
FETHİYE 15.00 U 17 ELİT FETHİYE İD.YURDU ZAFER SPOR
SOĞANLI 11.00 U 17  ÇİFTEHAVUZLAR SPOR HAMİTLER SPOR
SOĞANLI 13.00 U 14  ÇİRİŞHANE GENÇLİK PANAYIR SPOR
SOĞANLI 15.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
EMEK 11.00 U 14  NİLÜFER ERDEMLİ AŞ. B.TRAKYA SPOR
HÜRRİYET 11.00 U 17  SOĞUKKUYU SPOR KARAPINAR SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ARABAYATAĞISPOR
HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT YENİKARAMAN SPOR YOL SPOR
BAĞLARBAŞI 11.00 U 17 ELİT BURSA ERDEMLİ SPOR TUNA GENÇLİK
BAĞLARBAŞI 13.00 U 17  BOSCH SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
BAĞLARBAŞI 15..00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR YENİCE SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 14  ÇEKİRGE SPOR BALKAN SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 U 17  ÇALI SPOR EMNİYET SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 17  NİL.BEŞEVLER SPOR BARBAROS SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 U 14  VAKIF SPOR VATAN SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 17  SAMANLI SPOR VATAN SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. MİMARSİNAN GENÇLİK İZNİK SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 14  FİDYE KIZIK SPOR ÇİFTE HAVUZLAR SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 U 17 ELİT GÜRSU BLD. SPOR ALTINOK SPOR
HACIVAT 13.00 U 17  Ç.MEHMET GENÇLİK GÜLBAHÇE SPOR
HACIVAT 15.00 U 17  HACIVAT SPOR BATITRAKYA SPOR
GEMLİK SUNİ 13.00 U 17  GEMLİK ZEYTİN SPOR VAKIF SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD. SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ORG.GÖL 10.00 U 14  ORG.GENÇLER BİRLİĞİ ATICILAR SPOR
ORG.GÖL 11.30 U 14 ELİT COMPONENTA SPOR FETHİYE İD.YURDU
ORG.GÖL 13.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ SPOR MURAT HÜDAVENDİGAR
ORG.GÖL 15.00 U 17  ORG KERAMET SPOR DUAÇINARI SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.00 U 17  İNG.GENÇLERGÜCÜ İNG.KURTULUŞ SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 17  GAZİ PAŞA SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR 19 MAYIS GEÇLİK
İNG.SANAYİ 11.00 U 17  İNG.DOĞAN SPOR YENİCE SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR KESTEL BLD. SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. İNG.DOĞAN SPOR 1326 PINAR BAŞI
KELES 14.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK GEMLİK SPOR
GÜZEL YALI 13.00 U 17  BURGAZ SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
GÜZEL YALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR EMEK SPOR
GÖRÜKLE 14.00 U 17  GÖRÜKLE İPEK SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR
K.BEY SUNİ 15.00 U 17  KARACABEY BİRLİK AŞ. YAVUZSELİM SPOR
M.K.P.İLÇE 11.30 U 14 KLASMAN 1923 M.K.PAŞA SPOR KARACABEY BİRLİK AŞ.
M.K.P.İLÇE 13.00 U 17  1923 M.K.PAŞA SPOR M.K.P.ÇİMEN SPOR
M.K.P.İLÇE 15.00 U 17 ELİT  M.K.PAŞA 2014 SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
11 ARALIK PAZAR
ATICILAR 1  11.00 1.KÜME  CİHAN SPOR TUNA GENÇLİK
ATICILAR 1  13.00 1.KÜME  ROMAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ATICILAR 1  15.00 1.KÜME  DEĞİRMENLİKIZIK SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
ATICILAR 2 11.00 1.KÜME  CUMALIKIZIK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 2  13.00 1.KÜME  ŞÜKRANİYE SPOR ORG.YENİKÖY SPOR
ATICILAR 2 15.00 1.KÜME  GÜLBAHÇE SPOR ALTINOK SPOR
VATAN 11.00 U 14  MİLLET MH.SPOR HAMİTLER SPOR
VATAN 12.30 U 14  İVAZPAŞA SPOR TÜTÜN SPOR
VATAN 14.00 U 14  BEYAZIT GENÇLİK KARAPINAR SPOR
VATAN 15.30 U 14 ELİT ZAFER SPOR ARABAYATAĞI SPOR
ALTINOVA 12.00 U 14 ELİT MURAD HÜDAVENDİGAR ALTIN SABAN SPOR
ALTINOVA 13.30 U 14 ELİT YOL SPOR NİL.ALTIN ŞERHİR SPOR
ALTINOVA 15.00 1.KÜME  K.ÇEŞME KANARYA  ÇİFTE HAVUZLAR SPOR
PANAYIR 12.30 BAYANLAR LİGİ K.BOYU NİLÜFERSPOR HARBİŞ SPOR
PANAYIR 15.00 1.KÜME  AĞAKÖY SPOR İNG.İSAÖREN SPOR
SOĞANLI 11.00 1.KÜME  BURSA DAĞ GÜCÜSPOR OVAAKÇA SPOR
SOĞANLI 13.00 1.KÜME  ALTINSABAN SPOR FİDYE KIZIK SPOR
SOĞANLI 15.00  1.KÜME  SIRAMEŞELER SPOR İNG.ALANYURT GENÇLİK
FETHİYE 11.00 1.KÜME  GÜNDOĞDU SPOR HACIVAT SPOR
FETHİYE 13.00 1.KÜME  İHSANİYE SPOR ORHANELİ SPOR
FETHİYE 15.00 1.KÜME  GEÇİT SPOR 1923 M.K.PAŞASPOR
HÜRRİYET 10.30 U 14  SOĞUKKUYU SPOR YUNUSELİ SPOR
HÜRRİYET 12.00 U 14  ALTINOK SPOR  M.K.P.ÇİMEN SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 14 ELİT YENİKARAMAN SPOR EMEK SPOR
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME  HÜRRİYET SPOR TİRİLYE SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPORGEMLİK B GEMLİK BLD. SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 14  NİL.BEŞEVLER SPOR CİHAN SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME  ÇEKİRGE SPOR YNŞ.ESNAF.DOĞAN 
BAĞLARBAŞI 13.30 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 1.KÜME  BAĞLARBAŞI SPOR İZ.ORHANİYE SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 U 14  YAVUZSELİM SPOR BOSCH SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME  GÜRSU YENİDOĞAN İNG.AKHİSAR DEMİR 
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINARI SPOR İNG.KRDZ.GÜVEN SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME  ARABAYATAĞI SPOR YAVUZSELİM SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 SÜPER L. DEĞİRMEN ÖNÜ SPOR ERDEMLİ SPOR
HACIVAT 11.00 U 14 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK KAFKAS SPOR
HACIVAT 12.30 U 14  YİĞİTLER SPOR KESTEL BLD.SPOR
HACIVAT 14.00 U 14  Ç.MEHMET GENÇLİK BUR.İNG.GENÇ.YILDIZLAR
HACIVAT 15.30 U 14  SAMANLI SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
KESTEL İLÇE 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD. ELMASBAHÇE
GÜRSU İLÇE  14.00 BÖLGESEL LİG GÜRSU BLD. SPOR YALOVASPOR
NİLÜFER SAHASI 14.00 BÖLGESEL LİG NİLÜFER ERDEMLİ GAZİOSMANPAŞA
UMURBEY 12.00 1.KÜME  UMUR SPOR AKPINAR İD.YURDU
UMURBEY 15.00 SÜPER L. ÇOTANAKSPOR FETHİYE İD.YURDU
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14  İNG.GENÇLER GÜCÜ  İNG.KURTULUŞ SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 1.KÜME  İNG.GENÇLER GÜCÜ K.BOYU NİLÜFER SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 14 ELİT GAZİ PAŞA SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR DEMİRTAŞ SPOR
YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. YENİŞEHİR BLD. SPOR MİLLET MH. SPOR
ORG.GÖL 11.00 1.KÜME  ORHANGAZİ SPOR İZ.ÇİÇEKLİ SPOR
ORG.GÖL 13.00 1.KÜME  ORG.HÜR SPOR BALKAN SPOR
ORG.GÖL 15.00 1.KÜME  ORG.KERAMET SPOR PANAYIR SPOR
AKÇALAR 14.00 1.KÜME  AKÇALAR SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
HARMANCIK 14.00 1.KÜME  HARMANCIK SPOR M.K.P.ÇELTİK SPOR


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ