HABERLER > 17 VE 18 ARALIK FUTBOL PROGRAMI

17 ARALIK CUMARTESİ
ATICILAR 1  11.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR KAFKAS SPOR
ATICILAR 1  13.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR İVAZPAŞA SPOR
ATICILAR 1 15.00 SÜPER L. DEMİRTAŞSPOR KESTEL BLD.
ATICILAR 2  10.00 U 17  CUMALIKIZIK SPOR ATICILAR SPOR
ATICILAR 2  11.45 U 17  BAHAR SPOR HACIVAT SPOR
ATICILAR 2  13.15 U 17  GÜLBAHÇE SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
ATICILAR 2  15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR ÇOTANAK SPOR
VATAN  11.00 U 17  BATI TRAKYA SPOR BEYAZIT SPOR
VATAN 13.00 U 17  BARBAROS SPOR SOĞUKKUYU SPOR
VATAN 15.00 U 17  VATAN SPOR ORG.SÖLÖZ GENÇLİK
PANAYIR 11.00 U 17  KARTAL SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
PANAYIR 13.00 U 17  PANAYIR SPOR SAMANLI SPOR
PANAYIR 15.00 U 17 ELİT M.HÜDAVENDİGAR  COMPONENTA SPOR
DEMİRTAŞ 13.00 U 17  ULUDAĞ YILDIZ GENÇLK 1923 M.K.PAŞA SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 U 14 KLASMAN TÜTÜN SPOR SOĞUKKUYU SPOR
ALTINOVA 11.00 U 17  19 MAYIS GENÇLİK TÜTÜN SPOR
ALTINOVA 13.00 U 17 ELİT YOL SPOR BURSA GÜVEN SPOR
ALTINOVA 15.00 U 17 ELİT TUNA GENÇLİK ORHANGAZİ SPOR
FETHİYE 13.30 U 14 KLASMAN HAMİTLER SPOR ORTABAĞLAR SPOR
FETHİYE 15.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU DEĞİRMENÖNÜ
HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT ALTINOK SPOR ALTINSABAN SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR YENİ KARAMAN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 17  YUNUSELİ SPOR YİĞİTLER SPOR
NİLÜFER STADI 15.00 SÜPER L. ERDEMLİ SPOR YENİŞEHİR BLD.
DİKKALDIRIM 13.00 U 17  EMNİYET SPOR MUDANYA SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 17  H.DİKKALDIRIM SPOR NİL.BEŞEVLER SPOR
EMEK 13.00 U 17  HAMİTLER SPOR ÇALI SPOR
EMEK 15.00 U 17  EMEK SPOR ÇİFTE HAVUZLAR SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 U 17  YAVUZSELİM SPOR MENSUCAT SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 17  DUAÇINARI SPOR İHSANİYE SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR DUAÇINARI SPOR
ARABAYATAĞI 11.30 U 17 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK BURSA ERDEMLİ SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 17 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR FETHİYE İD.YURDU
ARABAYATAĞI 15.30 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
HACIVAT 11.00 U 17  G.YENİDOĞAN ELMASBAHÇE SPOR
HACIVAT 13.00 U 17  VAKIF SPOR NAMIKKEMAL SPOR
HACIVAT 15.00 U 17  KARAPINAR SPOR BOSCH SPOR
KESTEL ALT 13.00 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR GÜRSU BLD.SPOR
ORG.GÖL 15.00 U 17 ELİT ORG.GENÇLER BİRLİĞİ CİHAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14 KLASMAN KURTULUŞ SPOR YİĞİTLER SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 17  KURTULUŞ SPOR ILGAR SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 U 17  İNG.OSMANİYE SPOR İNG.GENÇLERGÜCÜ 
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. İNG.KARADENİZGÜVEN KAFKAS SPOR
YENİŞEHİR 11.00 U 17  YENİŞEHİR BLD SPOR İNG.GAZİPAŞA SPOR
KARACABEY 14.00 U 17 ELİT KARACABEY G.BİRLİĞİ BURGAZ SPOR
M.K.P.İLÇE 14.00 U 17 ELİT M.K.P.ÇİMEN SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
18 ARALIK PAZAR
ATICILAR1 11.30 U 14 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR YAVUZSELİM SPOR
ATICILAR1 13.00 U 14 KLASMAN ATICILAR SPOR MİLLET MH. SPOR
ATICILAR 1  15.00 SÜPER L. 1326 PINARBAŞI HAMİTLER SPOR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFERSPOR ÇENGELKÖY
VATAN 15.00 U 14 KLASMAN VATAN SPOR ULUDAĞ SPOR
PANAYIR  13.30 U 14 ELİT TOFAŞ SPOR YENİKARAMAN SPOR
PANAYIR 15.00 1.KÜME PANAYIR SPOR G.YENİDOĞAN SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME OVAAKÇA SPOR ORG. KERAMET SPOR
FETHİYE 15.00 SÜPER L. EMEKSPOR İNG.DOĞAN SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 14 KLASMAN HÜRRİYET SPOR NAMIKKEMAL SPOR
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME ALTINOK SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 14 KLASMAN YUNUSELİ SPOR VAKIF SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 14 KLASMAN BOSCH SPOR BAHAR SPOR
EMEK 15.00 U 14 ELİT EMEKSPOR ZAFER SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 14 KLASMAN BUR.İNG.GENÇ.YILDIZLA İNG.OSMANİYE SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME HÜ.DİKKALDIRIM SPOR GEÇİT SPOR
SOĞANLI 11.30 U 14 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ELMASBAHÇE SPOR
SOĞANLI 13.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR CİHAN SPOR
SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.BOYU NİLÜFER SPOR BURSA DAĞ GÜCÜ SPOR
ALTINOVA 13.00 1.KÜME TUNA GENÇLİK ÇEKİRGE SPOR
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. 19 MAYIS GENÇLİK BURGAZ SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 U 14 KLASMAN DUAÇINARI SPOR BURSA UFUK SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME E.GAZİMESKEN SPOR ORG.HÜR SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR HÜRRİYET SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 İŞİTME ENGELLİ BURSA YILDIM İESK. İST.ÜSKÜDAR İESK.
ARABAYATAĞI 14.00 1.KÜME FİDYE KIZIK SPOR AĞAKÖY SPOR
HACIVAT 12.00 U 14 KLASMAN KARAPINAR SPOR FİDYEKIZIK SPOR
HACIVAT 13.30 U 14 KLASMAN BATI TRAKYA SPOR BEYAZIT GENÇLİK
HACIVAT 15.00 1.KÜME HACIVAT SPOR İNG.GENÇLERGÜCÜ 
MUDANYA 14.00 BÖLGESEL LİG MUDANYASPOR SAPANCA GENÇLİK
KESTEL ALT 12.00 U 14 KLASMAN KESTEL BLD.SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME İNG.ALANYURT GENÇ. İHSANİYE SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 1.KÜME İNG.DOĞUĞÜCÜ SPOR  ORHANGAZİ SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 1.KÜME İNG.AKHİSAR DEMİR GÜNDOĞDU SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME İNG.İSAÖREN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
YENİCE 15.00 SÜPER L. YENİCE SPOR KELES GENÇLİK
YENİŞEHİR 15.00 1.KÜME YEŞ.ESNAF DOĞAN  GÜLBAHÇE SPOR
UMURBEY 15.00 SÜPER L. GEMLİK SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 12.30 BAYANLAR LİGİ GEMLİK ZEYTİNSPOR SARIYER BELEDİYESPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 KLASMAN GEMLİK G.BİRLİĞİ BURSA YILDIZI SPOR
ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ORG.YENİKÖY SPOR ROMAN SPOR
İZNİK DIŞ 13.00 1.KÜME İZN.ORHANİYE SPOR CUMALIKIZIK SPOR
İZNİK DIŞ 15.00 1.KÜME İZN.ÇİÇEKLİ SPOR HARMANCIK SPOR
İZNİK 15.00 SÜPER L. İZNİK SPOR KURTULUŞ SPOR
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
GÜZELYALI 13.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR ARABAYATAĞI SPOR
GÜZELYALI 15.00 1.KÜME TİRİLYE SPOR UMUR SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR GÜRSU BLD.SPOR
M.K.P.İLÇE 11.00 1.KÜME M.K.P. ÇELTİK SPOR SIRAMEŞELER SPOR
M.K.P.İLÇE 13.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR AKÇALAR SPOR
M.K.P.İLÇE 15.00 1.KÜME 1923 M.K.PAŞA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
KARACABEY 15.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ SOĞUKKUYU SPOR


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ