HABERLER > 18 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR1 11.30 U 14 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR YAVUZSELİM SPOR 0 1
ATICILAR1 13.00 U 14 KLASMAN ATICILAR SPOR MİLLET MH. SPOR 2 1
ATICILAR 1  15.00 SÜPER L. 1326 PINARBAŞI HAMİTLERSPOR 1 0
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFERSPOR ÇENGELKÖYSPOR 0 0
VATAN 15.00 U 14 KLASMAN VATAN SPOR ULUDAĞ SPOR 5 2
PANAYIR 12.00 U 14  PANAYIR SPOR NİL.ERDEMLİSPOR A.Ş. 0 4
PANAYIR  13.30 U 14 ELİT TOFAŞ SPOR YENİKARAMAN SPOR 0 2
PANAYIR 15.00 1.KÜME PANAYIR SPOR G.YENİDOĞAN SPOR 1 0
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME OVAAKÇA SPOR ORG. KERAMET SPOR 1 0
FETHİYE 15.00 SÜPER L. EMEKSPOR İNG.DOĞAN SPOR 3 1
HÜRRİYET 13.00 U 14 KLASMAN HÜRRİYET SPOR NAMIKKEMAL SPOR 0 0
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME ALTINOK SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 3 2
BAĞLARBAŞI 13.30 U 14 KLASMAN YUNUSELİ SPOR VAKIF SPOR 5 1
BAĞLARBAŞI 15.00 U 14 KLASMAN BOSCH SPOR BAHAR SPOR 1 0
EMEK 15.00 U 14 ELİT EMEKSPOR ZAFER SPOR 2 2
DİKKALDIRIM 13.30 U 14 KLASMAN BUR.İNG.GENÇ.YILDIZLA İNG.OSMANİYE SPOR OYNANMADI
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME HÜ.DİKKALDIRIM SPOR GEÇİT SPOR 3 2
SOĞANLI 11.30 U 14 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ELMASBAHÇE SPOR 2 0
SOĞANLI 13.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR CİHAN SPOR 1 2
SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.BOYU NİLÜFER SPOR BURSA DAĞ GÜCÜ SPOR 0 6
ALTINOVA 13.00 1.KÜME TUNA GENÇLİK ÇEKİRGE SPOR 3 1
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. 19 MAYIS GENÇLİK BURGAZ SPOR 0 0
Ş.BAŞOL 11.30 U 14 KLASMAN DUAÇINARI SPOR BURSA UFUK SPOR 3 0
Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME E.GAZİMESKEN SPOR ORG.HÜR SPOR 1 1
Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR HÜRRİYET SPOR 2 0
ARABAYATAĞI 12.00 İŞİTME ENGELLİ BURSA YILDIM İESK. İST.ÜSKÜDAR İESK. 1 2
ARABAYATAĞI 14.00 1.KÜME FİDYE KIZIK SPOR AĞAKÖY SPOR 2 1
HACIVAT 12.00 U 14 KLASMAN KARAPINAR SPOR FİDYEKIZIK SPOR 2 3
HACIVAT 13.30 U 14 KLASMAN BATI TRAKYA SPOR BEYAZIT GENÇLİK 7 0
HACIVAT 15.00 1.KÜME HACIVAT SPOR İNG.GENÇLERGÜCÜ  1 1
MUDANYA 14.00 BÖLGESEL LİG MUDANYASPOR SAPANCA GENÇLİK 1 1
KESTEL ALT 12.00 U 14 KLASMAN KESTEL BLD.SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 3 2
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14 KLASMAN KURTULUŞ SPOR YİĞİTLER SPOR 3 4
İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME İNG.ALANYURT GENÇ. İHSANİYE SPOR 4 2
İNG.KURTULUŞ 15.00 1.KÜME İNG.DOĞUĞÜCÜ SPOR  ORHANGAZİ SPOR 6 1
İNG.SANAYİ 13.00 1.KÜME İNG.AKHİSAR DEMİR GÜNDOĞDU SPOR 7 0
İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME İNG.İSAÖREN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 6 1
YENİCE 15.00 SÜPER L. YENİCE SPOR KELES GENÇLİK 4 1
YENİŞEHİR 15.00 1.KÜME YEŞ.ESNAF DOĞAN  GÜLBAHÇE SPOR 1 1
UMURBEY 15.00 SÜPER L. GEMLİK SPOR MİMAR SİNAN 1 3
GEMLİK SUNİ 12.30 BAYANLAR LİGİ GEMLİK ZEYTİNSPOR SARIYER BELEDİYESPOR 6 0
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 KLASMAN GEMLİK G.BİRLİĞİ BURSA YILDIZI SPOR 0 6
ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ORG.YENİKÖY SPOR ROMAN SPOR 8 4
İZNİK DIŞ 12.00 1.KÜME İZN.ÇİÇEKLİ SPOR HARMANCIK SPOR 1 1
İZNİK DIŞ 15.00 1.KÜME İZN.ORHANİYE SPOR CUMALIKIZIK SPOR 1 1
İZNİK 15.00 SÜPER L. İZNİK SPOR KURTULUŞSPOR 2 1
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR 3 0
GÜZELYALI 13.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR ARABAYATAĞI SPOR 5 2
GÜZELYALI 15.00 1.KÜME TİRİLYE SPOR UMUR SPOR 1 2
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR GÜRSU BLD.SPOR 3 0
M.K.P.İLÇE 11.00 1.KÜME M.K.P. ÇELTİK SPOR SIRAMEŞELER SPOR 1 0
M.K.P.İLÇE 13.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR AKÇALAR SPOR 2 0
M.K.P.İLÇE 15.00 1.KÜME 1923 M.K.PAŞA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 3 4
KARACABEY 15.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ SOĞUKKUYU SPOR 3 1


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ