HABERLER > 24 VE 25 ARALIK FUTBOL PROGRAMI

24 ARALIK CUMARTESİ
ATICILAR 1  11.00 U 17 ELİT E.GAZİ MESKEN İVAZPAŞA SPOR
ATICILAR 1  13.00 U 17  GÜLBAHÇE SPOR YİĞİTLER SPOR
ATICILAR 1  15.00 U 17  BAHAR SPOR BEYAZIT SPOR
ATICILAR 2  12.00 U 14 ULUDAĞ SPOR YUNUSELİ SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 14 ELİT ZAFER SPOR TOFAŞ SPOR
ATICILAR 2  15.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR ZAFER SPOR
VATAN  11.30 U 14   BEYAZIT GENÇLİK PANAYIR SPOR
VATAN 13.00 U 17  KARTAL SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
VATAN 15.00 U 17 BARBAROS SPOR BOSCH SPOR
ALTINOVA 11.00 U 14  SAMANLI SPOR CİHAN SPOR
ALTINOVA 13.00 U 17 19 MAYIS GENÇLİK SAMANLI SPOR
ALTINOVA 15.00 U 17 ELİT TUNA GENÇLİK COMPONENTA SPOR
PANAYIR 15.00 U 17  PANAYIR SPOR SÖLÖZ GENÇLİK
HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR ARABAYATAĞI SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT ALTINOK SPOR FETHİYE İD.YURDU
BAĞLARBAŞI 11.00 U 17 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR BURSA GÜVEN SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 U 17  HAMİTLER SPOR MUDANYA SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLERSPOR EMEKSPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 14  ÇEKİRGESPOR GEÇİTSPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 17  H.DİKKALDIRIM SPOR SOĞUKKUYU SPOR
FETHİYE 13.00 U 17  ULUDAĞ YILDIZ GENÇ. KARAPINAR SPOR
FETHİYE 15.00 U 14  NİLÜFER ERDEMLİ AŞ. ÇİRİŞHANE GENÇLİK
EMEK 13.00 U 17 EMEK SPOR ÇALI SPOR
EMEK 15.00 U 14  SOĞUKKUYU SPOR İVAZPAŞA SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 U 17 YAVUZSELİM SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 17 DUAÇINARI SPOR TÜTÜN SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. MİMAR SİNANSPOR KELES GENÇLİK
ARABAYATAĞI 12.00 U 14 FİDYE KIZIK SPOR BATI TRAKYA SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 14 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK E.GAZİ MESKENSPOR
ARABAYATAĞI 15.00 U 17 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK  ORHANGAZİ SPOR
HACIVAT 11.00 U 17 BATI TRAKYA SPOR ELMASBAHÇE SPOR
HACIVAT 13.00 U 17  VAKIF GENÇLİK Ç.MEHMET GENÇLİK
HACIVAT 15.00 U 17 G.YENİDOĞAN SPOR ATICILAR SPOR
KESTEL ALT 13.00 U 17 ELİT KESTEL BLD. SPOR ALTINSABAN SPOR
GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 ZEYTİN SPOR NAMIKKEMAL SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD. SPOR CİHAN SPOR
ORG.GÖL 13.00 U 17  KERAMET SPOR İHSANİYE SPOR
ORG.GÖL 15.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ BURSA ERDEMLİ SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 17 KURTULUŞ SPOR İNG.DOĞAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 17  OSMANİYE SPOR ILGAR SPOR
İNG.SANAYİ 11.30 U 14 ELİT KAFKASSPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
İNG.SANAYİ 13.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR GÜRSU BLD. SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. İNG.DOĞAN SPOR 19 MAYIS GENÇLİK
YENİCE 15.00 SÜPER L. YENİCESPOR 1326 PINARBAŞI
YENİŞEHİR 13.00 U 17     YENİŞEHİR BLD.SPOR GENÇLER GÜCÜ SPOR
YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. KURTULUŞSPOR GEMLİKSPOR
GÜZEL YALI 15.00 SÜPER L. BURGAZSPOR İZNİKSPOR
K.BEY SUNİ 12.00 U 17  KARACABEY BİRLİK AŞ. MENSUCAT SPOR
K.BEY SUNİ 14.00 U 17 ELİT KARACABEY G.BİRLİĞİ YENİ KARAMAN SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 13.30 U 14  1923 M.K.PAŞASPOR BALKANSPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 17  1923 M.K.PAŞA SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
MKP.İLÇE 11.30 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR BURGAZ SPOR
MKP.İLÇE 13.30 U 17  ÇİMEN SPOR NİLBEŞEVLER SPOR
MKP.İLÇE 15.30 U 14  ÇİMENSPOR KARACABEY BİRLİK AŞ
25 ARALIK PAZAR
ATICILAR 1  11.30 U 14 NAMIKKEMAL SPOR VATAN SPOR
ATICILAR 1  13.00 1. KÜME ŞÜKRANİYE SPOR FİDYE KIZIK SPOR
ATICILAR 1  15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE DEMİRTAŞSPOR
ATICILAR 2  11.00 1. KÜME ROMAN SPOR SOĞUKKUYU SPOR
ATICILAR 2 13.00 1. KÜME CUMALIKIZIK SPOR 1923 M.K.PAŞA SPOR
ATICILAR 2 15.00 1. KÜME GÜLBAHÇE SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
VATAN 11.00 U 14  BAHAR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
VATAN 12.30 U 14  MİLLET MH.SPOR ORG.GENÇLERBİRLİĞİ
VATAN 14.00 U 14 ELMASBAHÇE SPOR KARAPINAR SPOR
ALTINOVA 12.00 U 14 ELİT TUNA GENÇLİK BURSA GÜVENSPOR
ALTINOVA 13.30 U 14 ELİT MURAD HÜDAVENDİGARSPOR NİL.ALTINŞEHİRSPOR
ALTINOVA 15.00 1. KÜME K.ÇEŞME KANARYA  ALTINOK SPOR
PANAYIR 13.30 U 14 BURSA UFUK SPOR HAMİTLER SPOR
PANAYIR 15.00 1. KÜME PANAYIR SPOR OVAAKÇA SPOR
SOĞANLI 11.00 1. KÜME BURSA DAĞGÜCÜSPOR HACIVAT SPOR
SOĞANLI 13.00 1. KÜME ALTINSABAN SPOR KARACABEY G. BİRLİĞİ
SOĞANLI 15.00  1. KÜME SIRAMEŞELER İZN.ÇİÇEKLİ BURSA
FETHİYE 11.30 U 14  BURSA YILDIZI SPOR DUAÇINARI SPOR
FETHİYE 13.00 1. KÜME İHSANİYE SPOR M.K.P.ÇELTİK SPOR
FETHİYE 15.00 1. KÜME GEÇİT SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 14  ALTINOKSPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
HÜRRİYET 15.00 1. KÜME HÜRRİYET SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIMSPOR YOLSPOR
DİKKALDIRIM 13.00 1. KÜME HÜD.DİKKALDIRIRM  BALKAN SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 1. KÜME ÇEKİRGE SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR EMEK SPOR
EMEK 15.00 1. KÜME AKPINAR İD.YURDU TİRİLYE SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 1. KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 1. KÜME G.YENİDOĞAN SPOR GÜNDOĞDU SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINARISPOR ERDEMLİ SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 1. KÜME ARABAYATAĞI SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
HACIVAT 12.00 U 14 YİĞİTLER SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
HACIVAT 13.30 U 14  VAKIF GENÇLİK TÜTÜN SPOR
HACIVAT 15.00 U 14 ORTABAĞLAR SPOR ATICILAR SPOR
GÜRSU 12.00 U 14 ELİT GÜRSU BLD SPOR ARABAYATAĞI SPOR
KESTELSTAD 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD. KARADENİZ GÜVEN
GEMLİK SUNİ 13.30 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR FETHİYE İD.YURDU
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 ELİT COMPONENTASPOR ALTINSABANSPOR
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 14  Ç.MEHMET GENÇLİK KURTULUŞ SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14  İNG.ORHANİYE SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR
İNG.KURTULUŞ 15.00 1. KÜME GENÇLER GÜCÜSPOR AKHİSAR DEMİRSPOR
İNG.SANAYİ 12.00 U 14  OSMANİYE SPOR KESTELBLD.SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 14 ELİT GAZİPAŞASPOR DEMİRTAŞSPOR
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR MİLLETSPOR
YENİŞEHİR 13.00 1. KÜME YNŞ.ESNAF DOĞAN TUNA GENÇLİK
YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. YENİŞEHİR BLD. FETHİYE İDMAN YURDU
ORG.GÖL 11.00 1. KÜME HÜR SPOR İZ.ORHANİYE SPOR
ORG.GÖL 13.00 1. KÜME KERAMET SPOR K.BOYU NİLÜFER SPOR
ORG.GÖL 15.00 1. KÜME YENİKÖY SPOR İSAÖREN SPOR
UMURBEY 14.00 1. KÜME UMUR SPOR YAVUZSELİM SPOR
ORHANELİ 14.00 1. KÜME ORHANELİ SPOR ALANYURT SPOR
HARMANCIK 14.00 1. KÜME HARMANCIK SPOR İNG.DOĞU GÜCÜ SPOR


YORUMLAR

Emre
Demirtaş stadında neden maç yok?

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ