HABERLER > 25 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 1  11.30 U 14 NAMIKKEMAL SPOR VATAN SPOR 7 0
ATICILAR 1  13.00 1. KÜME ŞÜKRANİYE SPOR FİDYE KIZIK SPOR 2 1
ATICILAR 1  15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE DEMİRTAŞSPOR 5 0
ATICILAR 2  11.00 1. KÜME ROMAN SPOR SOĞUKKUYU SPOR 3 5
ATICILAR 2 13.00 1. KÜME CUMALIKIZIK SPOR 1923 M.K.PAŞA SPOR 1 3
ATICILAR 2 15.00 1. KÜME GÜLBAHÇE SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 5 0
VATAN 11.00 U 14  BAHAR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 1 3
VATAN 12.30 U 14  MİLLET MH.SPOR ORG.GENÇLERBİRLİĞİ 4 3
VATAN 14.00 U 14 ELMASBAHÇE SPOR KARAPINAR SPOR 1 1
ALTINOVA 12.00 U 14 ELİT TUNA GENÇLİK BURSA GÜVENSPOR 1 3
ALTINOVA 13.30 U 14 ELİT M.HÜDAVENDİGAR NİL.ALTINŞEHİRSPOR 1 5
ALTINOVA 15.00 1. KÜME K.ÇEŞME KANARYA  ALTINOK SPOR 4 2
PANAYIR 13.30 U 14 BURSA UFUK SPOR HAMİTLER SPOR 1 4
PANAYIR 15.00 1. KÜME PANAYIR SPOR OVAAKÇA SPOR 4 0
SOĞANLI 11.00 1. KÜME BURSA DAĞGÜCÜSPOR HACIVAT SPOR 0 2
SOĞANLI 13.00 1. KÜME ALTINSABAN SPOR KARACABEY G. BİRLİĞİ 4 2
SOĞANLI 15.00  1. KÜME SIRAMEŞELER İZN.ÇİÇEKLİ BURSA 2 1
FETHİYE 11.30 U 14  BURSA YILDIZI SPOR DUAÇINARI SPOR 5 1
FETHİYE 13.00 1. KÜME İHSANİYE SPOR M.K.P.ÇELTİK SPOR 1 2
FETHİYE 15.00 1. KÜME GEÇİT SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 1 2
HÜRRİYET 13.00 U 14  ALTINOKSPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 1
HÜRRİYET 15.00 1. KÜME HÜRRİYET SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 3 2
DİKKALDIRIM 11.30 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIMSPOR YOLSPOR 3 1
DİKKALDIRIM 13.00 1. KÜME HÜD.DİKKALDIRIRM  BALKAN SPOR 0 0
DİKKALDIRIM 15.00 1. KÜME ÇEKİRGE SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 3 0
BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR EMEK SPOR 2 1
EMEK 15.00 1. KÜME AKPINAR İD.YURDU TİRİLYE SPOR 1 5
Ş.BAŞOL 11.00 1. KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 2 7
Ş.BAŞOL 13.00 1. KÜME G.YENİDOĞAN SPOR GÜNDOĞDU SPOR 2 0
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINARISPOR ERDEMLİ SPOR 1 4
ARABAYATAĞI 12.00 U 14  Ç.MEHMET GENÇLİK KURTULUŞ SPOR 4 0
ARABAYATAĞI 13.30 U 14 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK E.GAZİ MESKENSPOR 2 0
ARABAYATAĞI 15.00 1. KÜME ARABAYATAĞI SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 6 2
HACIVAT 12.00 U 14 YİĞİTLER SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 3 4
HACIVAT 13.30 U 14  VAKIF GENÇLİK TÜTÜN SPOR 2 2
HACIVAT 15.00 U 14 ORTABAĞLAR SPOR ATICILAR SPOR 0 1
GÜRSU 12.00 U 14 ELİT GÜRSU BLD SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 2
KESTELSTAD 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD. KARADENİZ GÜVEN 5 0
GEMLİK SUNİ 13.30 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR FETHİYE İD.YURDU 1 1
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 ELİT COMPONENTASPOR ALTINSABANSPOR 1 0
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14  İNG.ORHANİYE SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLA 0 1
İNG.KURTULUŞ 15.00 1. KÜME GENÇLER GÜCÜSPOR AKHİSAR DEMİRSPOR 1 0
İNG.SANAYİ 12.00 U 14  OSMANİYE SPOR KESTELBLD.SPOR 0 5
İNG.SANAYİ 13.30 U 14 ELİT GAZİPAŞASPOR DEMİRTAŞSPOR 1 0
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKASSPOR MİLLETSPOR 3 1
YENİŞEHİR 13.00 1. KÜME YNŞ.ESNAF DOĞAN TUNA GENÇLİK 3 2
YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. YENİŞEHİR BLD. FETHİYE İ.YURDU 1 0
ORG.GÖL 11.00 1. KÜME HÜR SPOR İZ.ORHANİYE SPOR 3 0
ORG.GÖL 13.00 1. KÜME KERAMET SPOR K.BOYU NİLÜFER SPOR OYNANMADI
ORG.GÖL 15.00 1. KÜME YENİKÖY SPOR İSAÖREN SPOR 0 0
UMURBEY 14.00 1. KÜME UMUR SPOR YAVUZSELİM SPOR 1 4
ORHANELİ 14.00 1. KÜME ORHANELİ SPOR ALANYURT SPOR 3 2
HARMANCIK 14.00 1. KÜME HARMANCIK SPOR İNG.DOĞU GÜCÜ SPOR 1 3


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ