HABERLER > 31 ARALIK FUTBOL PROGRAMI

31 ARALIK CUMARTESİ
ATICILAR 1  11.00 U 17  ATICILAR SPOR BATI TRAKYA SPOR
ATICILAR 1  13.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 1  15.00 U 17  ŞÜKRANİYE SPOR VAKIF SPOR
ATICILAR 2  11.00 U 17 ELMASBAHÇE SPOR BAHAR SPOR
ATICILAR 2  13.00 U 17  CUMALIKIZIK SPOR G.YENİDOĞAN SPOR
ATICILAR 2  15.00 U 14 ELMASBAHÇE SPOR BATI TRAKYA SPOR
VATAN 10.30 U 14  VAKIFSPOR İVAZPAŞA SPOR
VATAN 12.00 U 14 NAMIKKEMAL SPOR YUNUSELİ SPOR
VATAN 13.30 U 14  BEYAZIT GENÇLİK ÇİRİŞHANE GENÇLİK
VATAN 15.00 U 17 VATAN SPOR PANAYIR SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 U 17  TÜTÜN SPOR KERAMET SPOR
PANAYIR 13.30 U 17 ELİT İVAZPAŞA SPOR ALTINOK SPOR
PANAYIR 15.30 U 14 BURSA UFUK SPOR ATICILAR SPOR
ALTINOVA 11.30 U 17  SAMANLI SPOR DUAÇINARI SPOR
ALTINOVA 13.30 U 14  ULUDAĞ SPOR TÜTÜNSPOR
ALTINOVA 15.00 U 14 SAMANLI SPOR NİLÜFER BEŞEVLERSPOR
EMEK 13.00 U 17 ELİT BURSA ERDEMLİ SPOR GEMLİK BLD.SPOR
EMEK 15.00 U 17 ÇALI SPOR YAVUZSELİM SPOR
FETHİYE 11.00 U 17 ELİT FETHİYE İD. YURDU KESTEL BLD SPOR
FETHİYE 13.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
FETHİYE 15.00 U 17  YUNUSELİ SPOR GÜLBAHÇE SPOR
HÜRRİYET 11.00 U 14  HÜRRİYET SPOR VATAN SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 17  SOĞUKKUYU SPOR  ÇİMEN SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 14 BOSCH SPOR ŞÜKRANİYESPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR TOFAŞ SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 BOSCH SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 17 NİL.BEŞEVLER SPOR 1923 M.K.PAŞA SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 EMNİYET SPOR HAMİTLER SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 14  BURSA YILDIZI SPOR HAMİTLER SPOR
SOĞANLI 11.00 U 14  ÇİFTEHAVUZLAR SPOR KARAPINAR SPOR
SOĞANLI 13.00 U 17  ÇİFTEHAVUZLAR SPOR KARACABEY BİRLİK AŞ.
SOĞANLI 15.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR KAFKAS SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 U 14  YAVUZSELİM SPOR CİHAN SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 17  YİĞİTLER SPOR KARTAL SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 U 17 ELİT MURAT HÜDAVENDİGAR TUNA GENÇLİK
ARABAYATAĞI 12.00 U 14  FİDYE KIZIK SPOR PANAYIR SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YOL SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 14  ORTABAĞLAR SPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
HACIVAT 11.30 U 17  Ç.MEHMET GENÇLİK ZEYTİN SPOR
HACIVAT 13.30 U 14  Ç.MEHMET GENÇLİK GENÇLERGÜCÜ SPOR
HACIVAT 15.00 U 17  KARAPINAR SPOR BARBAROS SPOR
GÜRSU 13.30 U 17 ELİT GÜRSU BLD.SPOR DEMİRTAŞ SPOR
GÜRSU 15.30 U 14 ELİT GÜRSU BLD.SPOR EMEK SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14  GEMLİK G.BİRLİĞİ DUAÇINARI SPOR
ORG.GÖL 11.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ORG.GÖL 13.00 U 17  SÖLÖZ GENÇLİK  19 MAYIS GENÇLİK
ORG.GÖL 15.00 U 17 ELİT COMPONENTA SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
İNG.SANAYİ 11.30 U 14  İNG.OSMANİYE SPOR KURTULUŞ SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 U 17 İNG.DOĞAN SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 U 17  İLGAR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
KURTULUŞ 13.00. U 17 GAZİPAŞA SPOR YENİCE SPOR
KURTULUŞ 15.00 U 14   İNG.ORHANİYE SPOR KESTEL BLD SPOR
GÜZEL YALI 12.00 U 17  MUDANYA SPOR EMEK SPOR
GÜZEL YALI 14.00 U 17 ELİT BURGAZ SPOR HÜRRİYET SPOR
GÖRÜKLE 15.00 U 17  GÖRÜKLE İPEK SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
ŞÜKRÜ ERDEM 15.30 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ARABAYATAĞI SPOR


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ