HABERLER > 7 VE 12 OCAK FUTBOL PROGRAMI

07 OCAK 2017 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1  11.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR TUNA GENÇLİK
2 ATICILAR 1  13.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
3 ATICILAR 1 15.00 SÜPER L. 1326 PINARBAŞI SPOR EMEK SPOR
4 ATICILAR 2 11.00 U 17 KLASMAN KARTAL SPOR YUNUSELİ SPOR
5 ATICILAR 2  13.00 U 17 KLASMAN BAHAR SPOR ATICILAR SPOR
6 ATICILAR 2  15.00 U 17 ELİT CİHAN SPOR BURSA ERDEMLİ SPOR
7 VATAN 15.00 U 17 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
8 ALTINOVA 11.00 U 14 ELİT YOL SPOR M.HÜDAVENDİGAR SPOR
9 ALTINOVA 13.00 U 17 KLASMAN 19 MAYIS GENÇLİK VATAN SPOR
10 FETHİYE 11.00 U 17 KLASMAN MENSUCAT SPOR ÇİFTE HAVUZLAR SPOR
11 FETHİYE 13.00 U 17 KLASMAN İHSANİYE SPOR TÜTÜN SPOR
12 FETHİYE 15.00 U 17 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZGENÇLİK BARBAROS SPOR
13 HÜRRİYET 11.00 U 14 ELİT YENİKARAMAN SPOR ZAFER SPOR
14 HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT ALTINOK SPOR ZAFER SPOR
15 HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR YOL SPOR
16 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR ARABAYATAĞI SPOR
17 BAĞLARBAŞI 15.00 U 14 HAMİTLER SPOR GEMLİKGENÇLER BİRLİĞİ
18 DİKKALDIRIM 13.30 U 14 ELİT GENÇSARAY GENÇLİK YIL.BLD.JİMNASTİK
19 DİKKALDIRIM 15.00 U 17 KLASMAN H.DİKKALDIRIM SPOR KARAPINAR SPOR
20 SOĞANLI 15.00 U 14 ÇİRİŞHANE GENÇLİK FİDYE KIZIK SPOR
21 EMEK 12.00 U 17 KLASMAN EMEK SPOR EMNİYET SPOR
22 Ş.BAŞOL 13.00 U 17 KLASMAN DUAÇINARI SPOR SÖLÖZ GENÇLİK
23 Ş.BAŞOL 15.00 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM SPOR MUDANYA SPOR
24 ARABAYATAĞI 13.00 U 17 KLASMAN B.TRAKYA SPOR CUMALIKIZIK SPOR
25 ARABAYATAĞI 15.00 U 17 ELİT YIL.BLD.JİMNASTİK M.HÜDAVENDİGAR SPOR
26 HACIVAT 13.00 U 17 KLASMAN VAKIF SPOR YİĞİTLER SPOR
27 HACIVAT 15.00 U 17 KLASMAN HACIVAT SPOR BEYAZITSPOR
28 GÜRSU İLÇE 15.00 U 17 ELİT GÜRSU BLD.SPOR ALTINSABAN SPOR
29 KESTEL ALT 15.00 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR İVAZPAŞA SPOR
30 GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLASMAN ZEYTİN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
31 GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD. SPOR ORHANGAZİ SPOR
32 ORG.GÖL 13.00 U 17 KLASMAN KERAMET SPOR SAMANLI SPOR
33 ORG.GÖL 15.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ COMPONENTA SPOR
34 İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 KLASMAN GENÇLERGÜCÜ SPOR OSMANİYE SPOR
35 İNG.KURTULUŞ 13.00 U 17 KLASMAN GAZİPAŞA SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
36 İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KURTULUŞ KELES GENÇLİK
37 İNG.SANAYİ 13.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR FETHİYE İD.YURDU
38 İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. İNG.DOĞANSPOR İZNİKSPOR
39 YENİCE 15.00 SÜPER L. YENİCESPOR MİMAR SİNAN
40 YENİŞEHİR 12.00 U 17 KLASMAN YENİŞEHİR BLD.SPOR İNG.DOĞAN SPOR
41 GÖRÜKLE 15.00 U 17 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR NİL.BEŞEVLERSPOR
42 GÜZELYALI 13.00 U 17 ELİT BURGAZ SPOR YENİ KARAMAN SPOR
43 GÜZELYALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR GEMLİK SPOR
44 KARACABEYS. 13.00 U 17 KLASMAN KARACABEY BİRLİK AŞ. ÇALI SPOR
45 KARACABEY S. 15.00 U 14 KARACABEYBİRLİK AŞ. ALTINOK SPOR
46 ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 17 KLASMAN ÇİMEN SPOR BOSCHSPOR
47 M.K.P.İLÇE 13.00 U 17 KLASMAN 1923 M.K.PAŞASPOR SOĞUKKUYU SPOR
48 M.K.P.İLÇE 15.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR BURSA GÜVEN SPOR
 08 OCAK 2017 PAZAR
1 ATICILAR 1 12.00 U 14 ELİT DEMİRTAŞ SPOR  KAFKAS SPOR
2 ATICILAR 1  13.30 U 14 ATICILAR SPOR BURSA YILDIZI SPOR
3 ATICILAR 1  15.00 SÜPER L. DEMİRTAŞ SPOR KARADENİZ GÜVEN
4 ATICILAR 2 12.00 U 14 CİHAN SPOR BAHAR SPOR
5 ATICILAR 2 13.30 U 14 ELİT TOFAŞ SPOR GÜRSU BLD.SPOR
6 ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE DEĞİRMENÖNÜ
7 VATAN 12.00 U 14 MİLLET MH.SPOR ORTABAĞLAR SPOR
8 VATAN 13.30 U 14  ULUDAĞ YILDIZ GENÇL. ÇEKİRGE SPOR
9 VATAN 15.00 U 14  İVAZPAŞA SPOR ULUDAĞ SPOR
10 PANAYIR 11.00 U 14 PANAYIR SPOR ELMASBAHÇE SPOR
11 PANAYIR 12.30 BAYAN KANALBOYU NİLÜFER SARIYER BELEDİYESİ
12 PANAYIR 15.00 1.KÜME GÜNDOĞDU GENÇLİK GENÇLERGÜCÜ SPOR
13 DEMİRTAŞ 13.00 U 14  TÜTÜN SPOR  NAMIKKEMAL SPOR
14 DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME OVAAKÇA SPOR GÜRSU YENİDOĞANSPOR
15 FETHİYE 12.00 U 14 NİLÜFER ERDEMLİ AŞ. BEYAZIT GENÇLİK
16 FETHİYE 13.30 U 14 ELİT BURSA GÜVEN SPOR GAZİPAŞA SPOR
17 FETHİYE 15.00 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
18 HÜRRİYET 11.30 U 14 SOĞUKKUYU SPOR VAKIF SPOR
19 HÜRRİYET 13.00 1.KÜME ALTINOK SPOR CİHAN SPOR
20 HÜRRİYET 15.00 1.KÜME SOĞUKKUYU SPOR ALTINSABAN SPOR
21 BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 YUNUSELİ SPOR HÜRRİYET SPOR
22 BAĞLARBAŞI 15.00 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR CUMALIKIZIK SPOR
23 EMEK 13.00 U 14  GEÇİT SPOR 1923 M.K.PAŞA SPOR
24 EMEK 15.00 U 14 ELİT EMEK SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
25 DİKKALDIRIM 13.30 U 14 NİL.BEŞEVLER SPOR YAVUZSELİM SPOR
26 DİKKALDIRIM 15.00 U 14 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR COMPONENTA SPOR
27 SOĞANLI 13.00 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR GEMLİK BLD.SPOR
28 SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.BOYU NİLÜFER SPOR PANAYIR SPOR
29 ALTINOVA 11.00 1.KÜME TUNA GENÇLİK GÜLBAHÇE SPOR
30 ALTINOVA 13.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR YNŞ.ESNAF DOĞANSPOR
31 ALTINOVA 15.00 1.KÜME 1923 M.K.PAŞASPOR HÜRSPOR
32 Ş.BAŞOL 11.00 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR AKPINAR İD.YURDUSPOR
33 Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
34 Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINARI SPOR FETHİYE İD.YURDU
35 ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME FİDYE KIZIK SPOR YENİKÖY SPOR
36 HACIVAT 11.00 U 14 BATI TRAKYA SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
37 HACIVAT 13.00 U 14 YİĞİTLER SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
38 HACIVAT 15.00 1.KÜME HACIVAT SPOR KERAMET SPOR
39 KESTEL İLÇE 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD. MİLLETSPOR
40 İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 KURTULUŞ SPOR İNG.ORHANİYE SPOR
41 İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME İSAÖREN SPOR ROMAN SPOR
42 İNG.KURTULUŞ 15.00 1.KÜME DOĞUGÜCÜSPOR SIRAMEŞELERSPOR
43 İNG.SANAYİ 13.00 1.KÜME AKHİSARDEMİR SPOR BURSA DAĞGÜCÜ SPOR
44 İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR ERDEMLİ SPOR
45 YENİCE 15.00 U 17 KLASMAN YENİCE SPOR KURTULUŞ SPOR
46 GEMLİK SUNİ 12.30 BAYAN ZEYTİN SPOR 1453 MALTEPESPOR
47 ORG.GÖL 13.30 U 14 ORG.GENÇLER BİRLİĞİ BURSA UFUK SPOR
48 ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ORHANGAZİ SPOR HARMANCIK SPOR
49 İZNİK DIŞ 13.00 1.KÜME İZ.ÇİÇEKLİ SPOR İHSANİYE SPOR
50 İZNİK DIŞ 15.00 1.KÜME İZ.ORHANİYESPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
51 AKÇALAR 15.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR ARABAYATAĞI SPOR
52 GÖRÜKLE 13.00 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR K.ÇEŞME KANARYASPOR
53 ALİ DURMAZ 13.30 U 14  BALKAN SPOR ÇİMEN SPOR
54 ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR GEÇİT SPOR
55 MUDANYA 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR UMUR SPOR
56 M.K.P.İLCE 13.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR HÜRRİYET SPOR
57 M.K.P.İLÇE 15.00 1.KÜME M.K.P.ÇELTİK SPOR ORHANELİ SPOR
58 KARACABEY 15.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ AĞAKÖY SPOR
11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1  13.00 U 17  ATICILAR SPOR BATI TRAKYA SPOR
2 ATICILAR 1 15.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
3 ATICILAR 2  13.00 U 17 ELMASBAHÇE SPOR BAHAR SPOR
4 ATICILAR 2  15.00 U 17  ŞÜKRANİYE SPOR VAKIF SPOR
5 VATAN 13.00 U 17  CUMALIKIZIK SPOR G.YENİDOĞAN SPOR
6 VATAN 15.00 U 17 VATAN SPOR PANAYIR SPOR
7 DEMİRTAŞ 15.00 U 17  TÜTÜN SPOR KERAMET SPOR
8 ALTINOVA 13.00 U 17 EMNİYET SPOR HAMİTLER SPOR
9 ALTINOVA 15.00 U 17 ELİT İVAZPAŞA SPOR ALTINOK SPOR
10 FETHİYE 13.00 U 17 ELİT BURSA ERDEMLİ SPOR GEMLİK BLD.SPOR
11 FETHİYE 15.00 U 17 ELİT FETHİYE İD. YURDU KESTEL BLD SPOR
12 HÜRRİYET 11.00 U 17  SOĞUKKUYU SPOR  ÇİMEN SPOR
13 HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
14 HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
15 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17  YUNUSELİ SPOR GÜLBAHÇE SPOR
16 BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 BOSCH SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR
17 DİKKALDIRIM 13.00 U 17 ÇALI SPOR YAVUZSELİM SPOR
18 DİKKALDIRIM 15.00 U 17 NİL.BEŞEVLER SPOR 1923 M.K.PAŞA SPOR
19 SOĞANLI 13.00 U 17  ÇİFTEHAVUZLAR SPOR KARACABEY BİRLİK AŞ.
20 SOĞANLI 15.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR KAFKAS SPOR
21 ARABAYATAĞI 13.00 U 17  SAMANLI SPOR DUAÇINARI SPOR
22 ARABAYATAĞI 15.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YOL SPOR
23 HACIVAT 11.00 U 17  YİĞİTLER SPOR KARTAL SPOR
24 HACIVAT 13.00 U 17  KARAPINAR SPOR BARBAROS SPOR
25 HACIVAT 15.00 U 17  Ç.MEHMET GENÇLİK ZEYTİN SPOR
26 GURSÜ İLÇE 15.00 U 17 ELİT GÜRSU BLD.SPOR DEMİRTAŞ SPOR
27 ORG.GÖL 11.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
28 ORG.GÖL 13.00 U 17  SÖLÖZ GENÇLİK  19 MAYIS GENÇLİK
29 ORG.GÖL 15.00 U 17 ELİT COMPONENTA SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
30 İNG.KURTULUŞ 13.00 U 17 İNG.DOĞAN SPOR OSMANİYE SPOR
31 İNG.KURTULUŞ 15.00 U 17  İLGAR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
32 İNG.SANAYİ 15.00 U 17 GAZİPAŞA SPOR YENİCE SPOR
33 GÜZEL YALI 13.00 U 17  MUDANYA SPOR EMEK SPOR
34 GÜZEL YALI 15.00 U 17 ELİT BURGAZ SPOR HÜRRİYET SPOR
35 GÖRÜKLE 15.00 U 17  GÖRÜKLE İPEK SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
12 OCAK 2017 PERŞEMBE
1 ATICILAR 1  13.30 U 14 NAMIKKEMAL SPOR YUNUSELİ SPOR
2 ATICILAR 1 15.00 U 17 ELİT MURAT HÜDAVENDİGAR TUNA GENÇLİK
3 ATICILAR 2 13.30 U 14 ELMASBAHÇE SPOR BATI TRAKYA SPOR
4 ATICILAR 2 15.00 U 14  BEYAZIT GENÇLİK ÇİRİŞHANE GENÇLİK
5 VATAN 13.30 U 14  VAKIFSPOR İVAZPAŞA SPOR
6 VATAN 15.00 U 14 SAMANLI SPOR NİL. BEŞEVLERSPOR
7 ALTINOVA 13.00 U 14  ULUDAĞ SPOR TÜTÜNSPOR
8 ALTINOVA 15.00 U 14 BURSA UFUK SPOR ATICILAR SPOR
9 HÜRRİYET 13.30 U 14  HÜRRİYET SPOR VATAN SPOR
10 HÜRRİYET 15.00 U 14  BURSA YILDIZI SPOR HAMİTLER SPOR
11 BAĞLARBAŞI 13.30 U 14  BOSCH SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
12 BAĞLARBAŞI 15.00 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR TOFAŞ SPOR
13 SOĞANLI 15.00 U 14  ÇİFTEHAVUZLAR SPOR KARAPINAR SPOR
14 ARABAYATAĞI 13.30 U 14  YAVUZSELİM SPOR CİHAN SPOR
15 ARABAYATAĞI 15.00 U 14  FİDYE KIZIK SPOR PANAYIR SPOR
16 GÜRSU İLÇE 15.00 U 14 ELİT GÜRSU BLD.SPOR EMEK SPOR
17 HACIVAT 13.30 U 14  ORTABAĞLAR SPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
18 HACIVAT 15.00 U 14 Ç.MEHMET GENÇLİK GENÇLERGÜCÜ SPOR
19 GEMLİK SUNİ 15.00 U 14  GEMLİK G.BİRLİĞİ DUAÇINARI SPOR
20 İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14  İNG.OSMANİYE SPOR KURTULUŞ SPOR
21 İNG.KURTULUŞ 15.00 U 14   İNG.ORHANİYE SPOR KESTEL BLD SPOR
22 M.K.P.İLÇE 15.00 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ARABAYATAĞI SPOR


YORUMLAR

YORUM YAZ

Ad Soyad *
E-mail *
Yorumunuz *
 

P
M
B
G
O

20. Hafta Karşılaşmaları

EMEKSPOR
3 - 3
KARACABEY B
ORG.YENİKÖY
0 - 1
MİLLETSPOR
BURGAZSPOR
3 - 2
HAMİTLER
19 MAYIS
2 - 0
ŞÜKRANİYE
DİKKALDIRIM
0 - 3
KRD.GÜVEN
ÇOTANAKSPOR
1 - 3
İZNİKSPOR

20. Hafta Karşılaşmaları

DUAÇINARI
2 - 0
G.GÜCÜ
GÜRSU BLD
0 - 0
ZAFERSPOR
YENİCESPOR
2 - 1
E.G.MESKEN
KAFKASSPOR
1 - 0
BURSA BORDO
FETHİYE İ.Y.
1 - 1
KURTULUŞ

TAKIMLARIMIZ